0%

Liisa Paavel

AddicereLiisa Paavel
Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Liisa Paavel
Psühholoogiline nõustaja
E-mail: liisa(a)addicere.com
Tel: 511 4363
Keeled: eesti, inglise

Liisa Paavel

Liisa Paavel on pereterapeut, traumaterapeut ja pikaaegne kogemusnõustajate koolitaja, tõlk ja Sotsiaalkindlustusameti Ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna MDFT terapeut.

Ta on lõpetanud TLÜ Kasvatusteaduskonna ja on erialalt eripedagoog-nõustaja. Ta on sertifitseeritud Multidimensioonilise pereteraapia (MDFT) terapeut, ta on läbinud erinevaid psühholoogilise trauma ja traumateraapiate täiendkoolitusi nii Eestis kui ka väljaspool. Ta on lõpetanud lahenduskeskuse lühteraapia kursuse ja kogemusnõustajate väljaõppe.

Ta on varasemalt töötanud Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuris ennetus ja projektitöö koordineerijana, noorsootöö- ja ennetusteenistuse vanemana ja noorsoopolitseinikuna. Ta on olnud Tallinna Vangla üldosakonna peaspetsialist ja haristuskorraldaja.

Liisa Paaveli peamiseks psühholoogilise sekkumise fookuseks on peresuhted ja noorukite ja laste vaimne tervis. Ta toetub oma töös lahenduskeske lühiteraapia printsiipidele kasutab mitmekülgseid projektiivtehnikaid keerukamate probleemide lahendamiseks.

pattern
https://www.addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://www.addicere.com/
#d8d8d8
style2
paged
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
on